شرایط اجاره و فروش واحدهای تجاری رز مال در منطقه ۲۲ تهران

۱۴۰۰-۰۴-۰۶
۰ نظر

رزمال_مرکز خریدی بزرگ با تعداد زیادی مراکزاداری،تجاری،فرهنگی،خدماتی و تفریحی در منطقه ۲۲ تهران می باشد.متراژمساحت این مرکزخرید در حدود ۲۰ هکتار می باشد،این مرکزجز با شکوهترین و بزرگترین مراکز درلیست مراکز رقیب خود همچون ایران مال قرار دارد.عوامل تاثیر گذارو مهم بر تمایز و منحصر به فرد بودن این مرکز ظاهربسیار شکیل و مرتفع بودن این مجموعه می باشد.

رز مال با داشتن تعداد طبقات نزدیک به ۲۵ طبقه اداری و تجاری جز بلندترین مراکز خرید با چشم اندازی بی نظیر می باشد.به سبب ارتفاع بلند و خوبی که این مرکز خرید دارد باعث شده که از مناطق غربی تهران قابل روئیت باشد.این پروژه عظیم که روزهای پایانی خود را سپری می کند دارای پنج طبقه تجاری در طبقات اول خود و حدود ۱۴ تا ۱۵ طبقه اداری در طبقات فوقانی مراکز تجاری می باشد.

امکانات مرکز خرید رزمال:

واحد های تجاری

واحدهای ادری

سالن های تائتر و سینما

سالن های متعدد ورزشی

استخر

سونا

بیلیارد

بولینگ

بدنسازی

ایروبیک و …

رستوران

فست فود و فود کورت

کافی شاپ

خانه بازی کودک

پارکینگ طبقاتی

کارواش

تالار پذیرایی

سالن همایش

پله برقی

آسانسور

سیستم اطفاء حریق

دوربین های مداربسته

می باشد.

واحد های اداری رزمال:

واحدهای ادری رز مال

تمام واحد های اداری رزمال در طبقات فوقانی برج قرار دارند. از چشم انداز بی نظیر مناطق گردشگری منطقه ۲۲ بهره مند هستند.تعداد طبقات اداری در حدود ۱۵ طبقه می باشند.همگی دارای نقشه ساختمانی بی نظیری هستند.چشم انداز مناطق گردشگری از قبیل:

پارک جنگلی چیتگر

دریاچه شهدای خلیج فارس

آبشار تهران

پارک لتمال کن

ایران مال

برخوردار می باشند.

تمامی واحد های اداری رزمال دارای متراژهای مناسب بزرگ تا کوچک می باشند.متراژ واحد های اداری از ۹۰ متری تا متراژ ۱۳۰ متر موجود هستند.از طرفی همه واحد ها علاوه بر برخورداری ازنقشه ساختمانی خوب ؛از قیمت رهن و اجاره مناسبی نیز برخوردار می باشند.

شرایط اجاره و فروش واحد های تجاری-اداری رز مال

تمام واحد های اداری دارای امکانات و نورگیری و ویوی خوب با سازه مهندسی ساز،بسیار زیبا،بی نظیر و اکازیون می باشند.رزمال برای سرمایه گذاری وشروع کسب و کار گزینه ای بسیار مناسب می باشد.چنانچه تمایل به خرید و یا اجاره واحد تجاری و یا اداری در این مرکز خرید زیبا هستید. با تماس با شماره تلفن املاک منطقه ۲۲ و مشاوره گرفتن از مشاوران املاک ایرانیان می توانید ازشرایط اجاره و قیمت های به روز واحد های رزمال اطلاعات خوبی را برای اجاره واحدهای تجاری و اداری به راحتی کسب نمایید.

مراکز تجاری رزمال:

واحد های تجاری رز مال

در مجموعه عظیم رزمال تعداد زیادی واحد تجاری با موقعیت بسیار خوب در حدود تعداد ۴۰۰ واحد تجاری قرار دارد.این واحد ها از طبقات اول تا ششم برج قرر گرفته اند.همگی از متراژ های بسیار خوب از متراژ بزرگ تا متراژ کوچک می باشند.

قیمت خرید و فروش و رهن و اجاره این واحد های نیز بسیار مناسب هستند.اغلب این واحد ها با قابلیت فعالیت هایی در زمینه رستوران و فست فود کافی شاپ،بوتیک و انواع هایپر مارکت های کوچک می باشند.

مراکز تفریحی رزمال:

مراکز تفریحی ورزشی رزمال بیشتر در قسمت طبقات زیر زمینی در طبقات منفی پنج،منفی چهار و منفی سه قرار گرفته اند.

از جمله آن ها می توان سالن های استخر و سالن های ورزشی در رشته های مختلف بولینگ،بیلیارد،بدنسازی و …را نام برد.همگی این سالن ها  دراین طبقات قرارگرفته اند.

امکانات ورزشی و تفریحی مجموعه رزمال:

سالن های سینمایی

سالن های همایش

سالن های ورزشی از جمله

بولینگ

بیلیارد

استخر

بدنسازی

شهربازی و خانه کودک

رستوران

فودکورت می باشد.

آدرس مرکز خرید رزمال:تهران.بزرگراه شهید خرازی.به سمت همت.بعداز بیمارستان فوق تخصصی تریتا.مرکز خرید رزمال.

شماره تلفن رزمال:۴۴۷۴۹۱۵۳-۰۲۱

پیام بگذارید