پاساژ و رستوران های ایران مال کجاست؟

1400-11-24
۰ نظر
رستوران ایران مال کجا هستند؟

پاساژ مجموعه بزرگ ایران مال متشکل از تعداد زیادی واحد تجاری و مغازه و غرفه می باشد.به همین دلیل از آن به عنوان بزرگترین مرکز خرید در سطح خاورمیانه یاد می شود. تعداد واحد های تجاری این مجموعه حدودا به اندازه هشتصد واحد می باشند.از این تعداد بسیاری از واحد های تجاری درقالب مغازه در حوضه های مختلفی فعالیت می کنند. فعالیت بیشتر واحد های تجاری در زمینه پوشاک، لباس،کالای خواب ،وسایل منزل ،تزیینات و وسایل لوکس ،مبلمان ،مزون لباس،کیف و کفش،وسایل و ملزومات ورزشی و…می باشد.

بخش دیگر از واحد های تجاری ایران مال در حوضه رستوران داری ،کافی شاپ و فست فود و فود کورت فعالیت می کنند.بیشتر رستوران ها در طبقه سوم ودر طبقه دوم انتهای راهرو قرار دارند.بخش عمده در طبقه همکف که منتهی به استخر با آب نمای موزیکال می شود قرار گرفته اند.در این قسمت در جنب آبنمای موزیکال بیشترین کافی شاپ ها قرار دارند.در ضلع شمالی آب نما رستوران زنجیره ای هانی ورستوران ترکیه ای والبیک و …قرار دارند.

بخش های دیگر در قالب غرفه های کوچک و بزرگ می باشند.این غرفه های بیشتر در حوضه موبایل و اکسسوری،شال و روسری،لوازم آرایشی،عطر و ادکلن،بستنی و نوشیدنی و…فعالیت می کنند.در ادامه به توضیح فعالیت هر کدام به تفضیل می پردازیم.

پاساژ و رستوران های ایران مال
پاساژ و رستوران ایران مال

پاساژ و رستوران های ایران مال

پاساژ ایران مال

پاساژ ایران مال از سه طبقه تجاری G1، G2 ،G3 تشکیل شده،علاوه بر طبقه همکف در قسمت بام ایران مال هم تعدادی واحد تجاری وجود دارند.تمام طبقات مجموعه توسط راه روهایی بسیار طولانی به همدیگر متصل شده اند. در مرکز و وسط راهرو ها باغ بزرگ ماهان قرار گرفته و پاساژ ایران مال را به دو قسمت تقسیم کرده است. در هر راهرو تعداد بسیار زیادی واحد تجاری،مغازه و رستوران قرار دارد.البته لازم به ذکر است بیشتر در قسمت اصلی راهرو واحد های تجاری پاساژ که مغازه ها و بوتیک ها هستند، قرار گرفته اند.تعدادی محدود کافی شاپ و رستوران کوچک در این بخش وجود دارند.از طبقه همکف تا طبقه سوم همگی پاساژ ایرانمال را تشکیل می دهند.

پاساژ و رستوران ایران مال

پاساژ و رستوران های ایران مال

رستوران ایران مال

مجموعه ایران مال دارای تعداد زیادی رستوران ایرانی و فرنگی با کیفیت عالی با طراحی و فضایی بی نظیر می باشد.  بیشتر رستوران های بزرگ در قسمت طبقه همکف که به آب نمای موزیکال منتهی می شود متمرکز شده اند.تمرکز بیشتر رستوران ها در این قسمت به لحاظ موقعیت و لوکیشین و طراحی خوب مجموعه در این قسمت می باشد.

از جمله رستوران هایی که در این قسمت قرار گرفته اند: رستوران هانی،رستوران ترکیه ای ات محل،رستوران قریشی،ساج،رستوران بی بی،تچرا،گشنیز با انواع غذای های ایرانی و  فرنگی می باشند.یکی دیگر از رستوران های زیبا و دیدنی ایران مال،باغ رستوران ملل می باشد،که دارای فضایی بسیار دیدنی و طراحی بسیار خاص می باشد.طراحی باغ رستوران ملل به گونه ای است که دل هر بازدید کننده ای را می برد.

یکی از زیبایی های باغ رستوران ملل داشتن فضای باز به صورت کوچه و پس کوچه می باشد.امکان قدم زدن و راه رفتن در فضای زیبای آن وجود دارد.سبک معماری رستوران های این قسمت برگرفته از معماری کشور های صاحب سبک در حوضه آشپزی جهان است.در این میان بسیاری از کافی شاپ های بزرگ و شیک و فست فود نیز وجود دارند.

 


مجموعه فود کورت

در طبقه سوم ایران مال طبقه ای که پردیس سینمایی قرار دارد.در انتهای راهرو سمت چپ مجموعه رستوران های فود کورت ایران مال قرار گرفته است.در این مجموعه بزرگ پنج رستوران فست فود که همگی از برند معروف با کیفیت بالا هستند در کنار هم تنگاتنگ شبانه روز در حال فعالیت می باشند.در فضای بزرگی که در سالن فودکورت در نظر گرفته شده تعداد زیادی میز و صندلی در کنار هم چیده شده که پذیرای تعداد زیادی از مشتریان می باشد. 

در طبقه دوم انتهای راهروی اول نیز مجموعه دیگری از فود کورت وجود دارد، که با ایجاد فضایی دنج و آرام پذیرای مشتریان می باشند.در این قسمت نیز چند رستوران و فست فود در حال فعالیت بوده و غذاهایی با کیفیت عالی را ارائه می دهند.


مجموعه فود کورت ایران مال
مجموعه فود کورت ایران مال

پیام بگذارید