پارک آبی اُپارک چیتگر،فکر کن خانه ات نزدیک اُپارک باشد!!!

۱۴۰۰-۰۶-۰۹
۲ دیدگاه ها
فکر کن خانه ات نزدیک اُپارک باشد!!!

اُپارک بزرگترین مرکز تفریحی-سرگرمی درمنطقه ۲۲ (که یکی اززیباترین مناطق تهران به شمار می رود) قرار دارد. ناحیه ۴ منطقه۲۲ به نام (کوهک ) معروف می باشد. کوهک که به اسم معروف بلوار کوهک نیز شهرت دارد؛جزمناطق گردشگری با امکانات و امتیازات بسیار،از محله های تاپ منطقه به شمار می رود.کوهک در مجاورت پارک جنگلی چیتگر قرار گرفته و به همین دلیل از سرسبزی و آب و هوایی بسیار مطلوب و خنکی بهره مند می باشد.این محله به لحاظ لوکیشن مکانی خوبی که دارد، به سرعت در حال رشد و ترقی بوده و از طرفی مورد توجه خاص و عام نیز می باشد؛در این مقاله به عنوان مثال به معرفی یکی از مراکز تفریحی-سرگرمی شناخته شده و مهم کوهک،مجموعه آبی سرپوشیده اُپارک خواهیم پرداخت.

مطالبی که در این مقاله به آن اشاره شده است:

 • لوکیشن ومعرفی دقیق مجموعه اُپارک
 • وسایل بازی اُپارک
 • امکانات رفاهی اُپارک
 • خانه های اطراف مجموعه
 • محله های معروف اطراف اُپارک
 • ساعت کاری مجموعه
 • آدرس دقیق و دسترسی اُپارک
 • شماره تماس اُپارک

لوکیشن و معرفی دقیق مجموعه آبی اُپارک:

معرفی دقیق و لوکیشن مجموعه آبی اوپارک
لوکیشن اُپارک

پارک آبی اُپارک ساختمانی عظیم و مرتفع با نمایی آبی رنگ و ارتفاعی در حدود ۳۰متر می باشد.مجموعه در خروجی ۱ از بلوار کوهک در ضلع شرقی پارک چیتگر قرار گرفته است.از ورودی چیتگر به سمت پیست دوچرخه سواری ولاین ماشین رو وقسمتی از اتوبان تهران-کرج که در کنار گذر اُپارک می باشد قابل مشاهده است.

این مجموعه بزرگ با وسایل بازی مدرن و مهیج در زمینی با زیر بنای حدودا ۲۲۰۰۰ متر مربع بنا می باشد.طراحی این مجموعه بی نظیربه گونه ای است که علاوه برداشتن وسایل بازی مهیج، امکانات فضای داخلی مجموعه نیز به قدری زیبا و شیک می باشد؛که شما در طول مدتی که در این فضا قرار دارید متوجه گذر زمان نمی شوید.

این مجموعه بی نظیر دارای وسایل مهیج بی شماری از جمله بیش از ده مدل سرسره ووسایل بازی بیشمار دیگری می باشد.که همگی برای لذت بیشتر وساختن لحضاتی زیبا و به یاد ماندنی برای شما طراحی شده است.

وسایل مهیج مجموعه آبی اُپارک:

 • سرسره u
 • سرسره ماپیچ
 • سرسره دونفره
 • رودخانه خروشان
 • استخر موج
 • حوضچه مخصوص کودکان با موج مصنوعی
 • سقوط آزاد آکوالوپ
 • تاب مهیج
 • سرسره روباز اوپیچ
 • رالی شیپ
 • جکوزی
 • استخر آبی از عمق ۱تا۲مترو…

البته در فضایی کوچکتر که اختصاص به کودکان دارد،وسایل مخصوص بر طبق استاندارد در ابعاد کوچکتر با ارتفاعی کمتر تعبیه شده است.

پارک آبی اُپارک علاوه بر فضای بازی و شنا در داخل محوطه سرپوشیده دارای واحد های تجاری در طبقه همکف(لابی) و در طبقه دوم خود می باشد.ابتدا در ورودی مجموعه قسمت لابی تعدادی واحد تجاری که در قالب سوپر مارکت،کافی شاپ،فست فود و فروش لوازم صوتی و الکترونیکی فعالیت دارند را مشاهده می کنیم.

خانه های اطراف اُپارک:

خانه های اطراف مجموعه آبی

خانه های اطراف مجموعه اُپارک همگی به صورت شخصی ساز و ویلایی با تراکم کم و تعداد حدودا دوتا سه طبقه و نمای سقف شیب دار هستند.هر زمانی که تمایل داشتید با خانه های اطراف اُپارک بیشتر آشنا شوید؛ واز قیمت خرید و فروش و رهن و اجاره آنها اطلاع بیشتری در اختیار داشته باشید. می توانید با شماره تلفن املاک منطقه ۲۲ تماس حاصل نمایید.

همه خانه ها در فضایی کاملا دنج و آرام با آرامش و سکوتی دلنشین،با نظم و آرایشی منظم و چشم نواز در کنارهم به گونه ای قرار گرفته اند که فضایی رویایی را به وجود آورده اند.

اغلب خانه های ویلایی اطراف اُپارک و محله های بسیار زیبا و شیک اطراف آن پدیده ای کشف نشده ای هستند؛که خیلی از ماها از وجود آن بی خبر هستیم.اکثر کسانی که برای تفریح و گردش به اُپارک می آیند اگر از کوچه ها و محله های آن عبور کنند.بی تردید مشتری خانه های زیبا به سبک ویلایی و ودرعین حال بسیار مدرن وآن خواهند شد.

سبک ساخت و مهندسی خانه های کوهک به قدری خاص و بی نظیر هستند،که نظر هر مخاطبی را در وهله اول به خود جلب می کند.

قیمت خانه های کوهک به دلیل شرایط مکانی و لوکیشن خاص خود،از لحاظ مجاورت با پارک جنگلی چیتگرکه در فاصله بسیار کمی از آن قرار دارند، تاثیر مستقیم بر آن گذاشته؛به نسبت گرانتر و بالا می باشد. به طور میانگین شروع قیمت خرید و فروش خانه و آپارتمان از متری ۳۵میلیون تومان بسته به شرایط ساختمان می باشد.همچنین قیمت رهن و اجاره خانه ویلایی با متراژ حدودا ۲۰۰ مترمربع در حدود یک میلیارد تومان می باشد.

املاک ایرانیان که در فاصله کم درمجاورت پارک آبی اُپارک در خیابان نسیم پنجم قرار دارد.با توجه به اشرافیت کاملی به منطقه و خانه های اطراف دارد. اطلاعات دقیق از قیمت خرید و فروش و رهن و اجاره را می تواند در اختیار شما قرار دهد.

از محله های معروف اطراف در مجاورت اُپارک :

از محله های معروف اطراف اوپارک

شهرک بهاران

شهرک مهر

شهرک صدا و سیما را نام برد.

برج های معروف و مشرف به پارک آبی:

برج پلیمر

برج ونوس

برج پارسیس

برج نگار

برج نسیم

برج صدا و سیما را نام برد.

البته قیمت رهن و اجاره واحد و همچنین خرید و فروش در این برج ها با توجه به داشتن ویوی زیبا در مجاورت پارک جنگلی چیتگر از  قیمت بالایی نسبت به نقاط دیگر کوهک برخوردارند.

از امکانات خوب خانه های محله کوهک که می توان نام برد:

دسترسی به پیست دوچرخه سواری چیتگر

پیست پیاده روی

وسایل بازی ونرمش

پارک ترافیک با وسایل بازی که کودکان را با علائم راهنمایی و رانندگی با نصب چراغ راهنمایی آشنا می سازد

پارک آبی اُپارک

مراکز خرید از جمله هایپر مارکت ها

مرکز خرید بزرگ طوبی را می توان نام برد.

ساعت کاری پارک آبی اُپارک:

ساعت کاری مجموعه به گونه ای برنامه ریزی شده که تمام اقشار و صاحبان مشاغل می توانند از این مجموعه استفاده نمایند.ساعت کاری مجموعه از هشت صبح تا نیمه شب می باشد.از مزیت های خوب اُپارک اختصاص دادن دو روز در هفته ویژه بانوان ودو روز در هفته ویژه آقایان می باشد.

لیست ساعت کاری اُپارک به شرح زیر می باشد:

شنبه و دوشنبه از ساعت ۹ صبح تا ۱۰ شب ویژه بانوان می باشد.

روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از ساعت ۹صبح تا ۱۴بعدازظهر ویژه بانوان و از ساعت ۱۵ عصر تا ۱۲ شب ویژه آقایان می باشد.

روزهای یکشنبه و سه شنبه از ساعت ۹صبح تا ۱۲ شب ویژه آقایان.

روزهای چمعه از ۱۰ صبح تا ۱۱ شب مخصوص آقایان می باشد.

تنظیم خوب ساعت کاری اُپارک به گونه ای است که امکان استفاده از این مجموعه برای اکثرافراد و مشاغل قابل استفاده می باشد.

قیمت خرید بلیط اُپارک:

قیمت بلیط نفری ۱۲۰ هزار تومان می باشد،که البته این مجموعه شرایطی ویژه برای مجموعه و مراکزی که در همسایگی اش قرار دارند فراهم آورده. با در نظر گرفتن درصدی تخفیف به این مراکزامکان خرید بلیط با قیمت کمتر در حدود ۳۰درصد تخفیف و حدودا پرداخت قیمت هشتاد هزار تومان را فرام آورده است.

برای مثال اگر بلیط مجموعه را از مجموعه ورزشی و یا سرای محله کوهک تهیه کنید، شامل این تخفیف قیمت می شود،و با قیمتی ارزانتر می توان بلیط را خریداری نمایید.

روزهای کاری اُپارک:

تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل هم باز می باشد.از شنبه تا جمعه از ساعت ۹صبح تا ۱۲ شب آماده ارائه خدمات هستند.

آدرس پارک آبی اُپارک:

آدرس اُپارک:اتوبان تهران-کرج به سمت تهران.نزدیک شرکت پارس خودرو.خروجی اُپارک.انتهای بلوار کوهک.خیابان شمیم.

دسترسی از طریق مترو شهری:

آدرس اُپارک:مترو چیتگر.ایستگاه شماره یک.درب شماره ۵ و ۷ پارک آبی اُپارک.

شماره تماس اُپارک:

۴۹۲۶۴-۰۲۱

۴۴۷۶۲۴۱۱-۰۲۱

۲ دیدگاه ها

 1. خانه های اطراف اپارک واقعا زیبا هستن

  • املاک ایرانیان
   |پاسخ

   بله ممنونیم از نظر لطفتون.

پیام بگذارید