قیمت آپارتمان در شهرک الهیه غرب منطقه ۲۲ وشرایط خرید مسکونی

1400-06-03
۰ نظر
شهرک الهیه غرب شهرکی مدرن در منطقه 22 تهران

شهرک الهیه غرب شهرکی زیبا در زمینی به وسعت مساحت حدودا ۳۰ هکتار می باشد.که در امتداد منطقه ۲۲،در ضلع شمال غربی تهران قرار دارد.به جهت داشتن لوکیشن مکانی بسیار خوبی که شهرک دارد؛موجب گردیده که امکانات و امتیازات بسیار خوبی را برای ساکنین خود فراهم آورد.از جمله مهمترین این امکانات:نزدیکی به محله های منطقه ۲۲ و بهره مندی از امکانات رفاهی،تفریحی،خدماتی و درمانی این منطقه می باشد؛که در این مقاله به معرفی بیشتر آن ها خواهیم پرداخت.

مشخصات شهرک الهیه غرب

  • بافت شهری شهرک الهیه غرب
  • قطعات زمین در شهرک الهیه غرب
  • همسایه های شهرک الهیه غرب
  • امکانات و ویژگی های شهرک الهیه غرب

بافت شهری شهرک الهیه غرب:

بافت شهری شهرک الهیه غرب
نمای ساختمانی از شهرک الهیه

شهرک الهیه غرب دارای ۵۴۱ قطعه زمین می باشد،همه این قطعات دارای کاربری مسکونی وتعدادی نیز با کاربری تجاری-مسکونی می باشند.از لحاظ فرم ساخت و ساز خانه ها،و سبک معماری خاص خانه های شهرک موجب گردیده،این شهرک منحصر به فرد وبه صورت خاص مورد توجه بسیاری قرار بگیرد.

به گونه ای که می توان گفت از لحاظ بافت شهری تمام خانه ها و خیابان ها طبق مقررات و استاندارد های شهرسازی ونظام مهندسی می باشد.به طوری که تمام خیابان ها و کوچه های فرعی طبق اصول استاندارد عریض بوده اند.همچنین خانه های شهرک نیز به سبکی مدرن و بسیار زیبا با سقف های شیب دار و شیروانی ساخته شده اند.

اکثر خانه ها به صورت ویلایی با حیاط خلوت می باشند.که البته از فضای سبز بسیار خوبی نیز بهره مند هستند.اکثر خانه های شهرک بسیار زیبا و خوش نقشه به سبکی مدرن و به روز بوده.همگی از نورگیری خوبی نیز برخوردارند.

قیمت خانه و زمین در شهرک الهیه غرب ،چه از لحاظ سرمایه گذاری وچه ازجهت سکونت بسیار مناسب می باشند وهم بسیار مقرون به صرفه هستند.اگر قصد سرمایه گذاری در این منطقه زیبا را دارید با مراجعه نمودن به صفحه شماره تلفن املاک منطقه ۲۲ و کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها واطلاع برای سرمایه گذاری نمودن در نقاط بهتر منطقه با رایزنی نمودن با مشاوران املاک ایرانیان می توانید به هدف خود دست یابید.

قطعات زمین در شهرک الهیه:

قطعات زمین در این شهرک به ترتیب مساحت به اندازه های ۳۶۰،۳۷۲،۳۸۴،۳۹۶متر مربع می باشند.تمامی این قطعات دارای سند بوده ودارای کاربری ساخت مسکونی؛وکاربری ساخت تجاری نیز می باشند.از لحاظ ساخت و بافت شهری تمام خانه ها با تراکم کم که بیشتر از سه طبقه نمی باشند ساخته شده اند.بسته به متراژ زمین ساختمان های سه طبقه در قالب ۳ واحد و یا ۶ واحد می باشند.

تمام خانه ها و کوچه ها از فضای سبز و پوشش گیاهی خوبی بهره مند هستند.از سویی دیگربه خاطر خلوتی و سکوت و آرامشی که در شهرک برقرار است مورد توجه بسیاری برای اقامت و سکونت می باشد.اکثر خانه ها همچنین از امکانات خوب از قبیل پارکینگ،استخر،سالن ورزشی و… نیز بهره مند می باشند.

همسایه های الهیه غرب:

با توجه به موقعیت خوب شهرک از ۴ جهت جغرافیایی به این محله ها و مراکز مهم دسترسی دارند.

از سمت ضلع شمال به بزرگراه شهید خرازی

از سمت ضلع غربی به مروارید شهروشهرک معروف چیتگر،برج های معروفی مانند:مهتاب و برج های مروارید دانشگاه تهران

از سمت ضلع شرقی به شهرک ویلایی نشین دانشگاه صنعتی شریف و برج های معروف همراه اول می توان اشاره کرد

از ضلع جنوبی نیز به منطقه وردآورد منتهی می شود.

امکانات و ویژگی های این این منطقه:

نزدیکی به مراکز مهم منطقه ۲۲ تهران که از جمله آنها می توان: مرکز خرید رز مال،مجموعه عظیم ایران مال، مرکز خرید بام لند،را  نام برد.

از مراکز خدمات پزشکی :نزدیکی به بیمارستان فوق تخصصی تریتا که در جوار مرکز خرید رز مال قرار دارد را می توان اشاره کرد.

ازمراکز تفریحی گردشگری: می توان به آبشار تهران ،پارک جنگلی چیتگر، پارک جنگلی لتمال کن ،ارتفاعات وردیج و دریاچه شهدای خلیج فارس را می توان نام برد.

آدرس :تهران.اتوبان همت غرب.بلوار اردستانی.شهرک الهیه غرب.

پیام بگذارید