شرایط اجاره مغازه و واحد تجاری در ایران مال

۱۴۰۰-۰۸-۰۶
۰ نظر
شرایط اجاره مغازه و واحد تجاری در ایران مال

مجموعه ایران مال  منطقه ۲۲ دارای تعداد زیادی واحد تجاری می باشد.علاوه بر واحد تجاری تعداد بی شماری غرفه و دکه نیزدر این مجموعه هستند؛ که در حال فعالیت می باشند.عمده واحد های تجاری بیشتردر قالب فست فود،فود کورت،رستوران،نمایشگاه مبلمان و سرویس خواب و بوتیک لباس فعالیت می کنند.اغلب مغازه ها و واحد های تجاری شعبه ای ازبرندهای معتبروشناخته شده در بازار می باشند که از کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.

شرایط اجاره واحد های تجاری و مغازه در ایران مال

شرایط اجاره مغازه و واحد تجاری در ایران مال

عظمت و بزرگی ایران مال به قدری است که اگر بخواهیم از تمام غرفه ها و مغازه های آن دیدن کنیم .باید چند روز متوالی را به این کار اختصاص دهیم.

هیچ یک از واحد های تجاری در این مجموعه به فروش نمی رسند و فقط رهن و اجاره داده می شوند.قیمت رهن و اجاره واحد های تجاری با توجه به امکانات بسیار خوب و استثنایی که مجموعه برای صاحبان مشاغل در نظر گرفته است.  بسیار خوب واستثنایی و مقرون به صرفه می باشد.

قانون رهن واجاره به طور کلی برای تمامی واحد ها به این صورت می باشد؛که درابتدا یک مبلغ مشخص به عنوان رهن و پیش پرداخت به صورت نقدی پرداخت می شود.مبلغی نیزبه صورت درصدی که از ابتدا مشخص شده است.از فروش هر واحد تجاری به عنوان اجاره واحد دریافت می شود.

علاوه براین مبلغی مشخص شده نیز بابت هزینه های شارژو نگهداری مغازه دریافت می شود.

جالب است که هیچ یک از واحد های تجاری دارای شماره تلفن ثابت نبوده و همگی از دستگاه های کارت خوان سیارکه متعلق به مجموعه می باشد؛ تراکنش خرید و فروش را انجام می دهند.

اگر به دنبال اجاره واحد تجاری در مجموعه ایران مال هستید می توانید با مراجعه به صفحه شماره تلفن املاک منطقه ۲۲ وتماس با مشاوران مجرب املاک ایرانیان در زمینه رهن و اجاره واطلاع از شرایط اجاره واحد های ایران مال اطلاعات کافی را دراین زمینه کسب نمایید.

شرایط اجاره کردن غرفه درایران مال

شرایط اجاره مغازه و غرفه در ایران مال

غرفه های مجموعه ایران مال اغلب در متراژهای بزرگ از متراژ ۴۰۰ متری تا متراژ ۱۰۰۰ متری موجود می باشند.بیشتراین غرفه ها در قالب نمایشگاه مبلمان،سرویس خواب،تزیینات لوازم خانگی فعالیت می کنند.

بیشتر این واحد ها در طبقه همکف و در طبقه اول (۱G) قراردارند.واحد های تجاری که در قالب فود کورت فعالیت می کنند بیشتر در طبقه سوم قسمت انتهای سالن منتهی به سینما و در طبقه دوم به صورت رستورانی ویک شعبه هم در طبقه بام ایران مال متمرکز هستند.

پیام بگذارید