ایران مال منطقه ۲۲ مرکز خرید است یا شهری کوچک در دل تهران؟

۱۴۰۰-۰۲-۲۷
۰ نظر
یران مال منطقه 22 مرکز خرید یا شهری کوچک
ایران مال مجموعه ای عظیم  واقع در منطقه ۲۲ تهران در بزرگراه خرازی می باشد.این مجموعه جز یکی از بهترین مراکز خرید نه تنها در ایران بلکه در کلاس جهانی می باشد.این مجموعه فقط یک مرکز خرید معمولی نیست.چراکه علاوه بر واحد های تجاری، بسیاری از امکانات خوب رفاهی،تفریحی،فرهنگی و ورزشی رانیز در خود جای داده است.علاوه بر  این مجموعه دارای امکانات ویژه و اختصاصی بسیار خوب نیز می باشد. که از جمله آن ها می توان به وجود هتل و بیمارستان اشاره نمود.

ویژگی ها و امکانات خوب ایران مال:

 • مساحت
 • مراکز تفریحی
 • مراکز فرهنگی
 • مراکز خرید
 • مراکز ورزشی
 • هتل
 • رستوران وفست فود
 • کافی شاپ
 • شهربازی
 • آدرس و شماره تلفن

مساحت:

وسعت مساحت ایران مال در حدود تقریبا ۱.۶۰۰.۰۰۰متر مربع می باشد.در این زمین بسیار وسیع علاوه بر تعداد زیادی واحد تجاری و اداری که مشغول فعالیت می باشند.امکانات بی نظیر و بسیار خوبی همچون پردیس سینمایی،آمفی تئاتر،هتل،بیمارستان،تفرجگاه های دیدنی و تاریخی در این مکان زیبا بنا شده اند.
عظمت و بزرگی این مجموعه به قدری است که اگر بخواهیم از تمام غرفه ها و مغازه ها،واحد های تجاری و مکان های دیدنی آن بازدید کنیم باید چند روز متوالی را به این کار اختصاص دهیم.هیچ یک از واحد های تجاری در این مجموعه به فروشن می رسند و فقط مورد اجاره و رهن می باشند.قیمت رهن و اجاره در این مجموعه نیز به مراتب نسبت به امکانات موجود در آن نسبتا قیمت بالایی دارند.

مراکز خرید :

مراکز خرید ایران مال منطقه 22 در دل تهران
هایپر استار ایران مال
مرکز خرید ایران مال تعداد زیادی مغازه،غرفه و واحد تجاری هم در طبقات مختلف خود و هم در بیرون ازمحوطه  مجموعه دارد.تمام این واحد ها به مشاغلی همچون:بوتیک لباس،کیف و کفش،روسری،لوازم آرایشی و بهداشتی،چمدان،ساعت فروشی،طلا و جواهرات،وسایل خانگی و وسایل لوکس و تزئینات،مبلمان و سرویس خواب و …به فعالیت می پردازند.
همچنین این مجموعه مجهز به شعبه هایپر استار در طبقه Gمی باشد.ساعت کاری هایپر از ۱۰صبح تا ۱۱شب همه روزهای ایام هفته می باشد.
تلفن تماس:۰۲۱-۴۶۰۲۳۲۹۹

مراکز فرهنگی و دیدنی:

مراکز فرهنگی و دیدنی ایران مال
کتابخانه جندی شاپور ایرانمال
ایران مال دارای تعداد زیادی مراکز و مکان های دیدنی است،که بازگو کننده تاریخ و فرهنگ غنی ایران باستان نیز می باشد.این مکان ها به مراتب در معرفی فرهنگ غنی ایران کهن و باستان نقش بسیار مهمی را ایفا کرده اند.از جمله این اماکن می توان به مسجد بزرگ جامع،شربت خانه،تالار آینه، کتابخانه جندی شاپور و راسته بازار  اشاره نمود..که همه این بناها  با تلفیقی از هنر اسلامی و ایرانی و کاشی کاری و آینه کاری بسیار زیبای خود نمایی زیبا و بسیار چشم نواز را خلق نموده اند.
در این میان بازار سنتی نیز با بنایی بسیار زیبا و نمای خوب از گچ بری و کاشی کاری و معماری بی نظیر بازگو کننده معماری زیبای ایرانی می باشد. علاوه بر این در این بازار زیبا غرفه های زیادی وجود دارند. که در آن ها انواع اجناس زینتی و صنایع دستی خاص هنر ایرانی در آن ها عرضه می شوند.
از بخش های دیدنی دیگر تالار آینه است.که مکانی بی نظیر با طراحی منحصر به فرد و آینه کاری و معماری خاص و دیزاین سنتی با فرش های بسیار نفیس کار هنرمندان فرش باف ایرانی می باشد.
بنای دیدنی دیگر شربت خانه می باشد. که فضایی دلنشین و کاملا سنتی باستانی دیزاین شده پذیرای مهمان های می باشند.در این مکان انواع شربت ها و نوشیدنی های ایرانی با عرقیجات ایرانی سرو می شود.
ایران مال ،مراکز فرهنگی و دیدنی مجموعه
شربت خانه ایران مال
مکان دیدنی و فرهنگی دیگر کتابخانه جندی شاپور می باشد.که این مکان زیبا نیز با الهام از هنر و طراحی ایرانی و سبک اروپایی مکانی زیبا را به نمایش در آورده است.علاوه بر این با وجود تعداد زیادی در حدود ۷۰ هزار جلد کتاب در حوضه های مختلف  در معرفی آثار تاریخی و کهن ایران باستان نیز نقش فراوانی دارد.

مراکز ورزشی ایران مال:

این مجموعه همچنین دارای فضاهای بسیار خوبی در حوضه ورزش و رشته های گوناگون ورزشی می باشد. از جمله آن ها می توان به
 • پیست یخ
 • سالن های بدنسازی
 • جاده سلامت
 • استخر سرپوشیده
 • بولینک
 • جاده تندرستی
اشاره نمود.
پیست یخ ایران مال برای سنین ۴ تا ۱۶ سال مناسب می باشد. در این فضای سر پوشیده و محصور که تحت نظارت مربیان مجرب می باشند.کودکان و نوجوانان می توانند هم به آموزش پیست روی یخ و هم بازی بپردازند.و همچنین مکانی زیبا و مهیج را برای کودکان به ارمغان آورده است.
ساعت کاری پیست یخ از ۱۰ صبح تا ۱۱ شب می باشد.
شماره تلفن پیست یخ:۲۸۴۲۴۸۶۲
علاوه براین مکان این مرکز مجهز به سالن های ورزشی از جمله رشته های  بدنسازی،شنا،یوگا و جاده سلامت مخصوص پیاده روی  می باشد.
جاده سلامت به خاطر مستقل بودن مسیر هایش تقریبا می توان در هر ساعتی از شبانه روز به آن دسترسی داشت.همچنین در محوطه باز که در یکی از حیاط های ایران مال استخر بزرگی که همراه با پخش موزیک و دارای رقص آب نیز می باشد. بسیار معروف بوده و در اطراف این فضای دلنشین کافه و رستوران های زیادی قرار گرفته اند.
همچنین فضای پیاده روی خوبی در اطراف استخر تعبیه شده که برای پیاده روی و یا دور همی و گذاشتن حتی قرار های دوستانه و کاری فضایی بسیار دلنشین و دنج می باشد.
بولینگ این مجموعه نیزدر بام ایران مال قرار گرفته دارای تعداد زیادی لاین بوده و فضای بزرگی دارد. فضایی دلنشین و آرام را برای علاقه مندان به این رشته ورزشی فراهم آورده است.

پردیس سینمایی :

ایران مال در طبقه سوم خود و در ضلع غربی مجهز به تعداد زیادی سالن های بزرگ سینمایی در حدود ۱۲ سالن می باشد.که همگی از امکانات و تجهیزات و سیستم تهویه هوای خوبی نیز بهره مند می باشند.در کنار این سالن ها غرفه ها و واحد های تجاری در قالب کافه و کافی شاپ و غرفه مواد غذایی وجود دارند.که برای افرادی که در سینما حضور دارند امکانات خوبی را فراهم آورده اند.
ساعت کار همه روزه از ۱۰ صبح تا ۱۲ شب می باشد.
شماره تلفن پردیس سینمایی ایران مال:۴۶۰۲۰۱۲۰

رستوران و کافی شاپ :

کافی شاپ ایران مال در منطقه 22 تهران

تعداد زیادی رستوران و کافی شاپ در تمام طبقات مجموعه ایران مال در حال فعالیت هستند.در طبقه سوم آن در گوشه سمت چپ سالن مجموعه زنجیره ای فود کورت بزرگ ایرانمال وجود دارد .که در قالب ۴ رستوران بزرگ در کنار همدیگر قرار گرفته اند.همگی فست فود و غذاهای فرنگی با کیفیت بالا ارائه می دهند.
در طبقه همکف که منتهی به باغ بزرگ ایرانی می شود، نیز تعداد زیادی رستوران و کافی شاپ قرار گرفته اند.
رستوران مرکز خرید ایران مال در منطقه 22
رستوران ایران مال

شهربازی:

ایران مال فضای بزرگی را به این قسمت اختصاص داده است.که از تمام امکانات خوب از قبیل ترن هوایی،انواع گیمر،بازی رایانه ای وبازی های مهیج را شامل می شوند.همه این مجموعه در فضایی سرپوشیده و برای کودکان و نوجوانان با بازی های مهیج فراهم آورده است.

هتل ایران مال:

هتل ایران مال منطقه 22 تهران
هتل فرمونت ایران مال
هتل بزرگ فرمونت ایران مال جز هتل های پنج ستاره و با امکانات بسیار خوب و پیشرفته می باشد.در تمام روزهای ایام هفته پذیرای مهمان از هر کجای ایران و جهان می باشد.این هتل در ۱۸ طبقه با تعداد اتاق های بسیاز زیاد و زیبا و با ویوی عالی که مشرف به دریاچه چیتگر و پارک جنگلی چیتگر می باشد .از طرفی نزدیکی به این مراکز از امتیازات خوب این هتل جهت کردشگری مهمانان هتل به حساب می آید.
از امکانات خوب هتل داشتن سالن ورزشی،استخر،کافی شاپ،و رستوران در آن می باشد.همچنین از فضای زیبای لابی هتل و رستوران های آن می توان برای برگزاری جشن و یامراسم و حتی گذاشتن قرار های کاری  استفاده نمود.
آدرس هتل  : تهران. اتوبان خرازی، هتل فرمونت ایران مال.
تلفن :۰۲۱-۲۹۲۹
ساعت کاری مجموعه ایران مال از ۱۰صبح تا ۱۲ شب می باشد.
آدرس مرکز خرید ایران مال: تهران اتوبان شهید خرازی خروجی ایرانمال
شماره تلفن :۰۲۱-۲۹۲۹ می باشد.

پیام بگذارید